"LeanShake Vanilla" - skanus ir maistingas valgio pakaitalas


Pasiteirauti Įsigyti Zinzino svetainėje

„Zinzino LeanShake“ yra skanus ir maistingas valgio pakaitalas, norint numesti svorio. Vartokite jį, jei norite sudeginti riebalų ir padidinti raumenų masę. O kartu subalansuokite organizmo mikroflorą ir taip palaikykite žarnyno sveikatą.

„LeanShake“ gausu baltymų ir maistinių skaidulų, taip pat vitaminų, mineralų ir kitų maistinių medžiagų. Jame nėra glitimo ir sojų, itin žemas glikemijos indeksas / glikemijos apkrova ir yra tik natūralių kvapiųjų medžiagų.

Pagrindinė nauda

 • Padeda numesti svorio 1
 • Augina raumenis 3
 • Balansuoja žarnyno veiklą
 • Tinka vegetarams
 • Itin žemas glikemijos indeksas / glikemijos apkrova
 • Daug baltymų 4 dėl žirnių baltymų izoliato ir avižų baltymų
 • Daug skaidulų 5 su „Zinobiotic“ skaidulų mišiniu
 • 223 kcal porcijoje
 • Yra špinatų ir lapinių kopūstų
 • Saldikliai ir aromatinės medžiagos iš natūralių šaltinių
 • Be glitimo
 • 25 vitaminų ir mineralų šaltinis

 

Labai svarbu sveika ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 

Kad peržiūrėtumėte pilną produkto „LeanShake Vanilla“ aprašymą ir pažymėtų teiginių išaiškinimą, spauskite ČIA

 

Kokybė + sinergija = rezultatai

„LeanShake“ yra sukurtas iš aukščiausios kokybės baltymų, skaidulų, riebalų rūgščių, vitaminų ir mineralų, kurie leidžia užtikrinti optimalų poveikį metant svorį ir sportuojant.

Leidžia numesti svorio

„LeanShake“ yra maisto pakaitalas, specialiai sukurtas pakeisti vieną ar daugiau valgymų per dieną norint numesti1 arba palaikyti2 svorį. Tai maistingas valgis iš aukščiausios kokybės ingredientų; aukštos kokybės  baltymų, penkių maistinių skaidulų, įvairių riebalų rūgščių ir 25 skirtingų vitaminų bei mineralų. Jis suteikia visas jūsų organizmui reikalingas maistines medžiagas, tačiau jame yra mažiau kalorijų, nei jūsų įprastame maiste.

Augina raumenis

Baltymai prisideda prie raumenų masės augimo sportuojant3. „LeanShake“ yra sukurtas naudojant geriausius rinkoje esančius baltymus. Teigiama, kad kai kurie mineralai6 ir kai kurie vitaminai yra naudingi norint palaikyti
normalią raumenų funkciją7. „LeanShake“ taip pat gali būti vartojamas kaip papildomas valgis prieš ar po fizinio krūvio.

Balansuoja žarnyno veiklą

„Leanshake“ yra tų pačių maistinių skaidulų kaip ir „ZinoBiotic“, kurios skatina gerųjų bakterijų augimą visose gaubtinės žarnos dalyse. Gerosiom bakterijoms reikia maistinių skaidulų kaip maisto, kad jos išliktų sveikos
ir nustelbtų nepageidaujamas bakterijas. Gerosios bakterijos prisideda prie daugelio svarbių organizmo funkcijų, pavyzdžiui nesuvirškinto maisto fermentacijos, gamina vitaminus ir ugdo mūsų imuninę sistemą. Sveikas žarnynas yra svarbus norint išlaikyti sveiką kūną.

Kaip naudoti?

Prieš atidarydami kelis kartus švelniai papurtykite. Sumaišykite 60 g (2 samtelius) miltelių su 200–250 ml vandens arba 30 g miltelių su 250 ml pieno ar migdolų pieno ir kelias sekundes purtykite mišinį plakiklyje. Skanaus.

Svoriui mažinti: du dienos valgius pakeiskite „LeanShake“1 ir kartą per dieną valgykite maistingo subalansuoto maisto.

Mitybai subalansuoti ir svoriui palaikyti: vieną dienos valgį pakeiskite „LeanShake“2 ir du kartus per dieną valgykite maistingo subalansuoto maisto. Tai padės palaikyti svorį po svorio netekimo. Šis produktas turėtų būti energijos kiekį ribojančios dietos dalis, vartojamas laikantis sveikos mitybos principų ir nuolat sportuojant. Svarbu gerti pakankamai skysčių. Svarbu laikytis nurodymų.

Pastaba: prieš pradedant vartoti šį produktą ar pradedant bet kokią svorio reguliavimo programą, rekomenduojama pasitarti su gydytoju. Jaunesniems nei ketverių metų vaikams, nėščioms, krūtimi maitinančioms moterims arba valgymo sutrikimų turintiems asmenims šio produkto vartoti negalima. Asmenys, turintys sveikatos sutrikimų, šį produktą turėtų vartoti tik pasitarę su gydytoju.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Kiekis: 16 x 30 g