LeanShake Berry - skanus ir maistingas valgio pakaitalas


Pasiteirauti Įsigyti Zinzino svetainėje

„Zinzino LeanShake“ : maistingas valgio pakaitalas, norint numesti svorio. Vartokite jį, jei norite sudeginti riebalų ir padidinti raumenų masę. O kartu subalansuokite organizmo mikroflorą ir taip palaikykite žarnyno sveikatą.

„LeanShake“ gausu baltymų ir maistinių skaidulų, taip pat vitaminų, mineralų ir kitų maistinių medžiagų. Jame nėra glitimo ir sojų, itin žemas glikemijos indeksas / glikemijos apkrova ir yra tik natūralių kvapiųjų medžiagų.

Kokybė + sinergija = rezultatai

„LeanShake“ yra sukurtas iš geriausių galimų baltymų, skaidulų, riebalų rūgščių, vitaminų ir mineralų, kurie leidžia užtikrinti optimalų poveikį metant svorį ir sportuojant.

Svorio metimui

Laikantis energijos kiekį ribojančios dietos, svorio galima numesti du dienos valgius pakeičiant maisto pakaitalais.

Augina raumenis

Baltymai prisideda prie raumenų masės augimo sportuojant. „LeanShake“ yra sukurtas naudojant geriausius rinkoje esančius baltymus. Teigiama, kad kai kurie mineralai ir kai kurie vitaminai yra naudingi normalios raumenų funkcijos palaikymui. „LeanShake“ taip pat gali būti vartojamas kaip papildomas valgis prieš ar po fizinio krūvio.

Balansuoja žarnyno veiklą

„Leanshake“ yra tų pačių maistinių skaidulų kaip ir „ZinoBiotic“, kurios skatina gerųjų bakterijų augimą visose gaubtinės žarnos dalyse. Gerosioms bakterijoms reikia maistinių skaidulų kaip maisto, kad jos išliktų sveikos ir nustelbtų nepageidaujamas bakterijas. Gerosios bakterijos prisideda prie daugelio svarbių organizmo funkcijų, pavyzdžiui nesuvirškinto maisto fermentacijos, gamina vitaminus ir ugdo mūsų imuninę sistemą. Sveikas žarnynas yra svarbus norint išlaikyti sveiką kūną.

Privalumai
  • Padeda numesti svorio
  • Augina raumenis
  • Balansuoja žarnyno veiklą
  • Daug baltymų : pieno baltymų, išrūgų baltymų izoliato ir kolageno peptidų
  • 231 kcal porcijoje
  • Saldikliai ir aromatinės medžiagos iš natūralių šaltinių
  • Sudėtyje nėra glitimo
  • Yra špinatų ir lapinių kopūstų
  • 25 vitaminų ir mineralų šaltinis

 

Naudojimas

Prieš atidarydami dėžutę kelis kartus švelniai papurtykite. Sumaišykite 60 g (2 samtelius) miltelių su 200–250 ml vandens arba 30 g miltelių su 250 ml pieno ar migdolų pieno ir kelias sekundes purtykite mišinį plakimo buteliuke. Skanaus.

Svorio metimui: Laikantis energijos kiekį ribojančios dietos, svorio galima numesti du dienos valgius pakeičiant maisto pakaitalais.

Palaikyti svorį: Laikantis energijos kiekį ribojančios dietos, numetus svorio galima išlaikyti tinkamą svorį vieną dienos valgį pakeičiant maisto pakaitalu. Taip pat svarbu gerti pakankamai skysčių. Laikantis energijos kiekį ribojančios dietos, maisto pakaitalai privalo būti derinami su kitais maisto produktais, kad būtų pasiekti rezultatų. Įvairią mitybą reikia derinti su sveiku gyvenimo būdu.

Kiekis: 16 x 30 g