"HbA1c Test" - ilgalaikio cukraus lygio kraujyje matavimas


Pasiteirauti Įsigyti Zinzino svetainėje

Pradėkite rūpintis, kaip jausitės ateityje šiandien.

Žinios yra jėga. Stebėkite savo sveikatos būklę ir sužinokite, ar jūsų gyvenimo būdas tvarus, ar reikia imtis kokių nors veiksmų, kad ateityje jaustumėtės taip pat gerai. Nustatysime ilgalaikį cukraus kiekį kraujyje pagal tai kaip maitinatės ir bendrus įpročius bei padėsime jums siekti geros savijautos ateityje. Kartu su kraujo tyrimo rezultatu gausite ir gyvenimo būdo įvertinimą bei individualizuotas mitybos, veiklos ir mankštos rekomendacijas. 

Pagrindiniai privalumai:

  • Ilgalaikio cukraus lygio kraujyje matavimas
  • Gyvenimo būdo įvertinimas
  • Apima 2 tipo diabeto rizikos įvertinimą
  • Asmeninės rekomendacijos, kaip pagerinti sveikatą
  • Sekamas pokytis
  • Anonimiški ir kliniškai tikslūs testo rezultatai iš nepriklausomos ir sertifikuotos laboratorijos

Kad peržiūrėtumėte pilną produkto „HbA1c Test” aprašymą ir pažymėtų teiginių išaiškinimą, spauskite ČIA

Pradėkite savo sveikatos kontrolę nuo testo
Ilgalaikio cukraus lygio kraujyje matavimas hemoglobino A1c (HbA1c) testu yra vienas iš svarbiausių patikrinimų, kuriuos galite atlikti, kad stebėtumėte, ką Jūsų dabartinė mityba ir gyvenimo būdas ilgainiui reiškia Jūsų sveikatai. Testu matuojamas vidutinis cukraus lygis kraujyje (kraujo gliukozė) per pastaruosius tris mėnesius, o tam didelį poveikį turi mitybos ir gyvenimo būdo pasirinkimai, kuriuos darome kasdien.

Palaikyti normalų vidutinį cukraus lygį kraujyje yra labai svarbu, nes pakilęs lygis rodo, kad organizmo gebėjimas kontroliuoti cukraus lygį kraujyje insulinu gali būti pablogėjęs ir reikia imtis veiksmų. Jų reikia, nes dėl padidėjusios cukraus lygio kraujyje gali išsivystyti 2 tipo diabetas, o ilgainiui tai gali pakenkti daugeliui organizmo sistemų, pvz., akims, nervams ir kraujagyslėms.

Gera naujiena yra ta, kad mūsų sveikata yra mūsų rankose, o Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) sako, kad, norėdami užkirsti kelią 2 tipo diabetui ir jo komplikacijoms, žmonės turėtų: – pasiekti ir palaikyti sveiką kūno svorį; – būti fiziškai aktyvūs: kasdien reguliariai užsiimti bent 30 minučių vidutinio intensyvumo fizine veikla. Svoriui kontroliuoti reikia padaryti daugiau: – sveikai maitintis, vengti cukraus ir sočiųjų riebalų, ir – vengti vartoti tabaką, nes rūkymas gali padidinti diabeto bei širdies ir kraujagyslių ligos riziką.

Organizmo gebėjimo valdyti cukraus lygį kraujyje pokyčiai yra lėtas procesas ir net jeigu HbA1c testo rezultatas šiandien geras, mitybos ir gyvenimo būdo pasirinkimai vis tiek gali rodyti, kad ilgainiui tai pasikeis. Štai kodėl parengėme nuosavą HbA1c testą, kad turėtumėte aiškų atspirties tašką savo sveikatos kelionei pradėti. Juo šiandien išmatuojamas tiek ilgalaikis cukraus lygis kraujyje, tiek atsižvelgiama į tai, kaip Jūsų dabartinė mityba ir gyvenimo būdas gali prisidėti prie būsimo sveikatos.

 

Sužinokite daugiau apsilankę www.zinzinotest.com.