Essent - polifenolių omegos balanso maisto papildas


Pasiteirauti Įsigyti Zinzino svetainėje

Itin grynas, molekuliniu lygiu ištirtas Polifenolių Omega pusiausvyros naujos kartos maisto papildas saugiai reguliuoja ir išlaiko Omega-6:3 pusiausvyrą bei apsaugo ląsteles nuo korozijos (oksidacijos), palaiko normalią smegenų veiklą, normalią širdies funkciją ir stiprina imuninę sistemą.

Kas yra ir kaip veikia ESSENT™?

„ESSENT“ saugiai pakoreguoja ir palaiko EPR ir DHR lygius bei Omega-6:3 balansą Jūsų organizmo ląstelėse, apsaugodamas kraujo lipidus nuo oksidacijos.

„ESSENT“ – tai sinerginis koncentruotų aukštos kokybės natūralių žuvų taukų, turinčių daug Omega-3 riebalų rūgščių EPR ir DHR, mišinys ir ypač tyro alyvuogių aliejaus, alyvuogių vaisių ekstrakto ir kakavos miltelių mišinys, kurie abu pasižymi dideliu polifenolių kiekiu.

Sudedamosios dalys:

 • ŽUVŲ TAUKŲ TRIGLICERIDŲ KONCENTRATAI.

Natūralus Omega-3 koncentratas gaminamas iš grynų ančiuvių, augančių neužterštuose vandenyse Ramiojo vandenyno pietuose. Šiame aukštos kokybės trigliceridų koncentrate yra 85 % EPR ir DHR, o tai reiškia, kad esant tokiai didelei koncentracijai pakanka nedidelio kiekio, kad mūsų organizmas gautų tai, ko jam reikia.

 • OMEGA-3.

Natūralūs trigliceridai, išgaunami iš įvairių žuvų ir augalų, todėl organizmas juos lengvai atpažįsta ir įsisavina. Daugiau nei 98 % visų riebalų yra trigliceridų formos. Šie žuvų taukai turi „Friend of the Sea“ sertifikatą.

 • YPAČ TYRAS ALYVUOGIŲ ALIEJUS.

Specialiai išgaunamas iš ispaniškų Picual rūšies alyvuogių dėl juose esančio didelio polifenolių kiekio. Alyvuogės pasižymi nenuskintų vaisių kokybe, o tada yra spaudžiamos šaltuoju būdu. Tokių alyvuogių ir išgavimo būdų naudojimas užtikrina aukščiausios kokybės ekstraktą. Jame yra itin daug Omega-9 riebalų rūgščių, tačiau jis labiausiai vertinamas dėl labai didelio kiekio polifenolių, kurie yra daug naudingų savybių turinys veiksmingi antioksidantai (ir priešuždegiminės medžiagos). Jie apsaugo „ESSENT“ kapsulėje, bet, svarbiausia, Jūsų organizme.

 • KAKAVOS MILTELIAI.

Iš nuriebintų kakavos sėklų yra didelis kiekis polifenolių, ypatingai jų poklasis, vadinamas flavanoliais, kurie turi daug naudingų maistinių medžiagų. 3 minkštų kapsulių paros dozėje yra 17,9 mg polifenolių. 3 „ESSENT“ kapsulėse yra 0,123 mg polifenolių.

 • NATŪRALUS HIDROKSITIROZOLIS.

100 % natūralus ekstraktas, išgaunamas spaudžiant alyvuogių vaisius šaltuoju spaudimu, vėliau panaudojant vandenį. Hidroksitirozolis yra pagrindinis alyvuogėse randamas fenolių junginys, dėl kurio alyvuogių vaisiai ir tyras alyvuogių aliejus yra itin naudingi sveikatai. Hidroksitiro- zolis padeda išvengti kraujo lipidų oksidacijos ir apsaugo būtinąsias Omega riebalų rūgštis. Europos maisto saugos tarnyba (EFSA) patvirtino teiginį, kad hidroksitirozolis ir jo dariniai, kasdien vartojant po 5 mg, padeda apsaugoti kraujo lipidus nuo oksidacinio pažeidimo, kuris yra pagrindinis širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų rizikos veiksnys. Tai yra 3 minkštose kapsulėse randama hidroksitirozolio dozė.

 • IŠ ŽUVŲ IŠGAUNAMA ŽELATINA.

Minkštos kapsulės gaminamos, naudojant aukštos kokybės farmacinį žuvų želatiną, kuris išgaunamas iš žuvų odos, nenaudojant jokių dirbtinių dažiklių.

 • VITAMINAS 3D.

Sudėtyje yra vitamino D3 (cholekalciferolio), ir 3 minkštose kapsulėse jo yra 20 μg. Naudojamas natūralus vitaminas D3 (cholekalciferolį), gaminamas iš lanolino. Lanolinas yra riebalai, natūraliai esantys avių vilnoje. Vitaminas D gaminamas ištirpinant vitamino D pirmtaką iš lanolino. Tada jis chemiškai pakeistas ir aktyvuojamas ultravioletinių (UV) spindulių poveikiu. Cheminis procesas yra panašus į procesą, kuris randamas žmogaus odoje gaminant vitaminą D.

Apsauga nuo oksidacijos

Vartojant 5 mg arba didesnę paros dozę, iš alyvuogių gaunamas hidroksitirozolis padeda apsaugoti kraujo lipidus nuo oksidacinio streso sukeliamų pažeidimų. Lipidai yra kraujyje ir kūno audiniuose aptinkamos riebalus primenančios medžiagos, pvz., cholesterolis ar trigliceridai, kurios yra naudingos širdžiai.

Žuvų taukai ir alyvuogių aliejus / Sinergija = Rezultatai

Mokslininkai sukūrė „ESSENT“ kaip kelių aukštos kokybės Omega-3 riebalų rūgščių koncentruotą mišinį, turintį natūralių trigliceridų su itin dideliu (85 %) EPR ir DHR kiekiu ir riebalų rūgštį Omega-9 iš ypač tyro alyvuogių aliejaus. Ypatingame hidroksitirozolių ir flavanolių mišinyje „ESSENT“ taip pat yra labai reikšmingas 23 mg polifenolių kiekis. Hidroksitirozolis išgaunamas iš alyvuogių aliejaus ir alyvuogių vaisių ekstrakto, o flavanolis iš kakavos miltelių.

Sinerginė formulė

 • SMEGENŲ VEIKLA

Tyrimais patvirtinta, kad EPR ir DHR padeda palaikyti normalią smegenų veiklą1. Vartodamos DHR besilaukiančios ar žindančios moterys padeda normaliam vaisiaus arba žindomo kūdikio smegenų vystymuisi1. Ilgos grandinės Omega-3 riebalų rūgštys yra svarbios ne tik mūsų, bet ir kitų kartų sveikatai.

 • ŠIRDIES VEIKLA

Tyrimais patvirtinta, kad EPR ir DHR yra naudingos širdžiai. 2 Jos padeda palaikyti normalią mūsų širdies veiklą.

 • IMUNINĖ SISTEMA

„ESSENT“ yra vitamino D3, kuris yra gyvybiškai svarbus imuninei sistemai, nes palaiko jos normalią funkciją3.

PAGRINDINIAI ESSENT™ PRIVALUMAI:

 • Padeda palaikyti normalią smegenų veiklą, nes paros dozėje yra 600 mg DHR
 • Padeda palaikyti normalią širdies veiklą, nes paros dozėje yra 1080 mg EPR ir 600 mg DHR
 • Padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, nes paros dozėje yra 20 mg vitamino D3
 • Padeda palaikyti tinkamą EPR ir DHR lygį organizme
 • Padeda palaikyti optimalų Omega-6 / Omega-3 lygį organizme
 • Padeda palaikyti polifenolių lygį organizme, kad kraujo lipidai būtų apsaugoti nuo oksidacinio streso
 • Palaiko sveiką ir normalią akių funkciją, nes sudėtyje yra 600 mg DHR
 • 4 ar daugiau minkštų kapsulių per parą padeda palaikyti normalų trigliceridų ir kraujo spaudimo lygį, nes paros dozėje yra 2240 mg EPR ir DHR
 • Padeda palaikyti sveikus kaulus, raumenis, dantis ir ląsteles, nes paros dozėje yra 20 mg vitamino D3
 • Per parą vartojant 3 minkštas kapsules ar daugiau, nuo oksidacinio pažeidimo apsaugomi kraujo lipidai, nes paros dozėje yra 5 mg (arba daugiau) hidroksitirozolio
 • BE GMO. Produktuose nėra genetiškai modifikuotų organizmų.