BalanceOil Vegan - veganiška Omega-3 iš mikro dumblių


Pasiteirauti Įsigyti Zinzino svetainėje

„Zinzino BalanceOil Vegan“ – tai jūros mikro-dumblių aliejaus, ežeinio sėklų aliejaus, aukščiausios rūšies alyvuogių aliejaus ir veganiško vitamino D sinergetinis derinys. Juo saugiai pasieksite ir palaikysite EPR+DHR lygius bei Omega-6:3 balansą organizme. Jūros dumblių aliejuje iš Schizochytrium sp. yra Omega-3 (EPR ir DHR).  ežeinio sėklų aliejuje yra Omega-3 (SDR ir ALR), Omega-6 (GLR) ir Omega-9 (OR). Aukščiausios rūšies pirmojo spaudimo alyvuogių aliejuje yra Omega-9 bei labai didelis kiekis polifenolių.

Ingredientai:

 • DUMBLIŲ ALIEJUS.
  Aliejus gaunamas iš jūrinių mikro-dumblių Schizochytrium sp., turtingu Omega-3 riebalų rūgštimis: eikozapentaeno rūgštimi (EPR) /dokozaheksaeno rūgštimi (DHR). Vegetariškas atitikmuo žuvų taukams – tai pirmas vegetariškas EPR/DHR siūlomas produktas, kuris suteikia bioalternatyvą tradiciniams žuvų taukams. Gaminamas FDA-patikrintoje ir griežtai kontroliuojamoje įmonėje – tai labai koncentruotas ir kruopščiai pagamintas produktas. Dumblių aliejuje taipogi yra mažas kiekis didelės oleino koncentracijos saulėgrąžų aliejaus, rozmarinų ekstrakto skirto skoniui, askorbilo palmitato (išgauto iš kukurūzų, be GMO) bei tokoferolių (ekstraguotų iš augalinių aliejų, be GMO), kurie užtikrina stabilumą.

 • EŽEINIO ALIEJUS.
  Ežeinio sėklų aliejus yra be GMO, turtingas Omega-3 riebalų rūgštimis, Omega-3 SDR ir ALR, Omega-6 riebalų rūgštimis GLR bei Omega-9 riebalų rūgštimis OR. Puikus pasirinkimas vegetarams bei veganams. Ežeinio sėklų aliejuje yra idealus riebalų rūgščių profilis. Visų pirma, jame yra dukart daugiau Omega-3 nei Omega-6, ar Omega-9, ir todėl jis gali padėti subalansuoti Omega-6 ir Omega-3 santykį. Tai yra priešprieša daugeliui vegetariškų aliejų, kuriuose yra perteklius Omega-6. Antra, ežeinio sėklų aliejuje yra retosios Omega-3 riebalų rūgšties SDR, kuri yra skaidoma į EPR penkis kartus geriau organizme nei tipiška augalinė Omega-3 ALR, t. y. linų sėmenys. Tačiau yra daugiau. Ežeinio sėklų aliejuje taip pat yra vertingų Omega-6, riebalų rūgščių GLR, kurios naudingos hormonų balansui bei sveikai odai!

 • ALYVUOGIŲ ALIEJUS.
  „BalanceOil“ yra specialaus šalto spaudimo, aukščiausios kokybės aliejus iš Ispanijos, be GMO, iš Picual rūšies alyvuogių. Jame yra daug Omega-9 (OR), tačiau jis pasirinktas dėl didelės koncentracijos polifenolių (virš 350 mg/ kg). Polifenoliai yra galingi antioksidantai, turintys daug naudingų savybių. Jie apsaugo „BalanceOil“ buteliuke ir svarbiausia – Jūsų organizme.

 • VITAMINAS D3.
  Išskirtinis veganiškas vitaminas D3 (kolekalciferolis) gaunamas iš ypatingų, ekologiškai užaugintų kerpių šeimos augalų. Jie gali kaupti didelius kiekius naudingų maistinių medžiagų, tokių kaip vitamino D3. Vitaminas D3 yra ekstraguojamas ir tuomet įpilama kokosų aliejaus. Vitaminas D3 yra sertifikuotos veganiškos kilmės ir be GMO.

 

Kuo „Zinzino BalanceOil Vegan“ yra naudingas veganų sveikatai?

Dabar visi gali pasiekti balansą! Veganų mityba yra dažnai turtingesnė keliomis medžiagomis: tokiomis, kaip skaidulomis, vitaminu C bei fitocheminėmis medžiagomis. Tačiau šiai mitybai dažnai trūksta pagrindinių maistinių medžiagų, tokių kaip vitamino D ar Omega-3 riebalų. Tai reiškia, kad veganams bei vegetarams yra žymiai sunkiau pasiekti Omega-6/Omega-3 balansą, užtikrinti pakankamą EPR ir DHR suvartojimą bei gauti EFSA patvirtintą šių maistinių medžiagų naudą. Gyventojų tyrimai parodė, kad Omega-3 riebalų rūgščių koncentracija veganų kraujyje yra mažesnė nei žmonių, vartojančių gyvūninės kilmės riebalus.

Norint gauti šių esminių Omega-3 EPR ir DHR riebalų rūgščių, veganams reikia vartoti praturtintus maisto produktus arba atidžiai reguliuoti mitybą praturtintą šiais elementais, bet tai nėra lengva. Papildant ALR, DHR koncentracija tik nežymiai pakils, kadangi nors ir ALR gali būti suskaidyta į EPR ir DHR organizme, šis procesas yra gan neefektyvus. Tipiškas išskaidymo kiekis yra žemiau 5% moterų ir 2% vyrų organizme, tad problema išlieka.

Tačiau dabar atsirado paprastas sprendimas visiems vegetarams, veganams ir netgi visiems kitiems žmonėms, kurie nori turėti žuvų taukų pakaitalą. Žuvis gauna Omega-3 iš šaltų vandenų jūrinių dumblių. Šie dumbliai tiekia grynų Omega-3 ilgąsias grandines, kurias galima ekstraguoti ir vartoti žmonėms. Būtent „Zinzino BalanceOil Vegan“ yra šis jūros dumblių aliejus su Omega-3 (EPR ir DHR), didelės koncentracijos oleino saulėgrąžų aliejus (HOSO) ir ežeinio sėklų aliejus, turtingas Omega-3 (SDR ir ALR), Omega-6, (GLR) ir Omega-9 (OR). Jame taipogi yra pirmo spaudimo aukščiausios kokybės alyvuogių aliejaus, kuris yra turtingas Omega-9 (OR) ir didele polifenolių koncentracija. Jame yra net nemažas kiekis taip reikalingo vitamino D, kuris yra 100% veganiškos kilmės.

Tad šis veganiškas aliejaus Jums siūlo visus sveikatos privalumus kaip ir įprastas „BalanceOil“ pagamintas iš žuvų taukų. „Zinzino BalanceOil Vegan“ yra ištirtas ir išbandytas. Juo saugiai pasieksite bei palaikysite EPR+DHR lygius bei Omega-6:3 balansą organizme. Galiausiai, dabar visi gali pasiekti balansą!

Pagrindiniai „BalanceOil Vegan“ privalumai:

 • Normali smegenų funkcija
 • Sveika širdžiai
 • Stiprina imuninę sistemą
 • Saugiai ir efektyviai pakelia EPR ir DHR koncentraciją organizme
 • Padeda reguliuoti Omega-6/Omega-3 balansą ir užtikrina normalų jų santykį
 • Padidina polifenolių kiekį organizme, kad apsaugotų kraujo lipidus nuo oksidacinio streso
 • Palaiko sveiką ir normalią akių funkciją, trigliceridų kiekį kraujyje, normalų kraujospūdį, normalų kalcio kiekį kraujyje, normalią kaulų būklę, raumenų funkciją, normalią dantų būklę bei ląstelių dalijimąsi.