„BalanceOil+ Premium“ – natūralaus maisto papildo su polifenoliais iš omega riebalų rūgščių evoliucija. Išskirtinis, novatoriškas mišinys, kuriame naudojamas R.E.V.O.O aliejus, gausiai aprūpina polifenoliais ir tam tikrais fitonutrientais. „BalanceOil + Premium“ leidžia efektyviau ir veiksmingiau absorbuotis ir apsaugoti kraujo lipidus geriau nei bet kada: saugiai didinant omega-3 lygį, koreguojant omega 6:3 santykį, sukuriant naudingą kiekį jūsų cholesteroliui, širdies ir smegenų kiekį.

Ingredientai:

  • VITAMINAS D3 

„BalanceOil+ Premium“ sudėtyje yra vitamino D3 (cholekalciferolio). Vitaminas D3, pagamintas iš lanolino – natūralių riebalų, natūraliai randamų avių vilnoje. Vitaminas D3 gaminamas ištirpinant vitamino D3 pirmtaką, gaunamą iš lanolino. Tada jis chemiškai pakeičiamas ir aktyvinamas veikiant ultravioletiniais (UV) spinduliais. Cheminis procesas yra panašus į procesą, kuris vyksta žmogaus odoje, kai ji gamina vitaminą D3 dėl saulės poveikio. 

  • NATŪRALUS ŽUVŲ TAUKŲ TRIGLICERIDAS. 

Mokslininkų sukurtoje „BalanceOil+ Premium“ formulėje dera unikalios kokybės žuvų taukai su naudingu omega-3 ir omega-7 kiekiu bei mokslininkų sertifikuotu alyvuogių aliejumi, pasižyminčiu itin dideliu kiekiu polifenolių, fitonutrientų ir omega-9, todėl padidėja omega-3 lipidų oksidacinis stabilumas. Polifenoliai jungiasi su omega-3 ir veikia kaip veiksmingi antioksidantai, neleidžiantys lipidams oksiduotis. Patobulinti R.E.V.O.O aliejaus polifenoliai imituoja natūraliai žuvyse esančius polifenolius ir kūnu perneša trapias omega-3 riebalų rūgštis, kol jos saugiai patenka į ląstelių membranas. Polifenoliai ir jūrinės kilmės lipidai veikia itin sinergiškai, todėl kūnas gali saugiai absorbuoti, reguliuoti ir palaikyti omega-3 lygį virš reikalaujamų 8%, būtinų norint pasiekti mažesnį nei 3:1 omega-6:3 riebalų rūgščių balansą. Kaip paaiškėjo ištyrus didžiausią pasaulyje svarbiausių riebalų rūgščių duomenų bazę, atlikus daugiau nei 600 000 tyrimų analizę nepriklausomoje laboratorijoje „Vitas Analytical Services“, vidutinis žmonių, nevartojančių omega-3 papildo, omega-6:3 riebalų rūgščių santykis žmonėms yra 12:1 Šiaurės Europoje, 15:1 Europoje ir 25:1 JAV.

  • ŠALTO SPAUDIMO “REVOLUTIONARY EXTRA VIRGIN OLIVE OIL”

„Balance Oil+ Premium“ gaminamas iš ypač tyro alyvuogių aliejaus, išgaunamo patentuoto gamybos proceso metu, naudojamo gaminant firminį R.E.V.O.O aliejų iš sertifikuotų „Koroneiki“ alyvuogių, pasižyminčių neprilygstamu kiekiu polifenolių, oleino rūgštimis, keliais fitonutrienais ir daugiau. R.E.V.O.O aliejuje yra iki 30 kartų daugiau polifenolių, nei standartiniame ypač tyrame alyvuogių aliejuje. Tai, kad šis aliejus turi daug omega-9 (oleino rūgšties), yra dar viena svarbi savybė, kuri aktyviai palaiko ir normalizuoja cholesterolio kiekį kraujyje.

  • AUGALINĖS KILMĖS MAIŠYTI TOKOFEROLIAI.

Maišyti tokoferoliai yra dažniausiai naudojami kaip antioksidantai maisto papilduose. Natūralūs tokoferoliai specialiai gaminami iš ypač rafinuoto genetiškai nemodifikuotų sojų pupelių aliejaus distiliatų, kurie rafinuojami, todėl juose nėra sojų baltymų. Tai reiškia, kad produkte nėra jokių alergenų. Tipinis „BalanceOil+ Premium“ derinys yra alfa, beta, gama ir delta tokoferoliai.

Pagrindiniai privalumai: 

  • Prisideda prie normalios smegenų veiklos ir širdies funkcijos palaikymo, nes paros normoje yra 700 mg DHR.
  • Padeda palaikyti normalią imuninės sistemos funkciją, nes paros dozėje yra 20 µg vitamino D3.
  • Padeda palaikyti reikiamą EPR ir DHR kiekį jūsų organizme.
  • Padeda palaikyti optimalią omega-6:3 pusiausvyrą organizme.
  • Padeda palaikyti polifenolių kiekį Jūsų organizme, kad apsaugotų kraujo lipidus nuo oksidacinio streso.

 

Talpa: 300ml