BalanceOil AquaX - Omega-3 vandenyje tirpios sudėtinės dalys


Pasiteirauti Įsigyti Zinzino svetainėje

Aukščiausios kokybės mišinys, kuriame yra natūralių laukinių žuvų taukų, daug Omega-3 (EPA + DHA), alyvuogių polifenolių ir vitamino D3. „Zinzino BalanceOil AquaX“ saugo ląsteles nuo korozijos (oksidacijos) ir reguliuoja kūno omega 6:3 pusiausvyrą, padedančią palaikyti normalią smegenų veiklą, normalią širdies funkciją ir stiprinti imuninę sistemą.

Išskirtinės „BalanceOil AquaX“ savybės

„AquaX“ yra tikras perversmas Omega-3 tyrimuose. „AquaX“ – tai „BalanceOil“ atmaina, kurios sudėtyje yra „Aquacelle“ – unikalaus natūralaus emulsiklio, tirpinančio „BalanceOil“ vandenyje. Tai labai pagerina skonį, tekstūrą ir daugeliu atvejų Omega-3 įsisavinimą „BalanceOil AquaX“ dienos dozę tiesiog išmaišykite vandenyje arba mėgstamame gėrime ir pajuskite, kaip aliejaus skonis ir pojūtis praktiškai išnyksta. Tiesiog suplakite buteliuką, pilkite, išmaišykite, gerkite ir mėgaukitės!

„BalanceOil AquaX” skonio pranašumas

Tradiciniai žuvų taukai turi specifinį skonį ir kvapą, kuris daugeliui tiesiog nepatinka. „BalanceOil“ yra labai kruopščiai sukurtas, jo žuvų taukų / alyvuogių aliejaus mišinio skonis išties puikus. Tačiau kai kuriems žmonėms – ypač vaikams – aliejai apskritai nepatinka, o kai kurie iš jų sunkiai juos įsisavina. Tačiau „AquaX“ sumaišius su vandeniu, „Aquacelle“ emulsiklio dėka, žuvų aliejaus skonis ir tekstūra išnyksta.

Žuvų taukai

Sudėtyje naudojami žuvų taukai (iš LYSI Islandijoje) daugiausia gaunami iš trumpai gyvenančių, mažų jūrinių žuvų, pvz., sardinių, ančiuvių ir skumbrių, tačiau nereikalaujama jokių konkrečių žuvų rūšių. Lemiamas veiksnys yra riebalų rūgštys, kurios per 120 dienų efektyviai optimizuoja omega-6/3 riebalų rūgščių balansą organizme.

Žuvų taukai išgaunami iš visų, neapdorotų žuvų. Taukai rafinuojami, kad būtų pašalinti aplinkos teršalai. „Balance“ produktuose naudojamiems žuvų taukams taikoma griežta EPR ir DHR specifikacija ir jie yra sertifikuoti kaip sudėtyje neturintys sunkiųjų metalų ir kitų toksinų.

„BalanceOil“ gamintojas „Lysi“ atitinka visus norminius gamybos reikalavimus ir laikosi geros maisto ir farmacijos produktų gamybos praktikos (GGP).

Alyvuogių aliejus

„BalanceOil“ sudėtyje yra specialaus šalto pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus, kuriame gausu polifenolių (daugiau nei 350 mg/ kg). Polifenoliai yra stiprūs antioksidantai ir turi daug naudingų savybių. Jie apsaugo „BalanceOil“ buteliuke ir svarbiausia – Jūsų organizme.

Zinzino pripažįsta tik tuos žaliavų tiekėjus ir produktų gamintojus, kurie atitinka kokybės užtikrinimo reikalavimus. Tiekėjai patvirtinami tik tada, kai dokumentiškai patvirtina aukšto kokybės palaikymo sistemą bei užtikrina šiuos kokybės standartus: ISO bei GMP. Žuvų taukų gamintojas LYSI turi sertifikuotą kokybės sistemą, kuri užtikrina ISO9001, GMP/API ir BRC Visuotinio maisto saugos standartus. LYSI yra tausojančios žvejybos organizacijos „Jūros Draugai” narys. 

Pagrindiniai „BalanceOil AquaX“ privalumai:

  • Normali smegenų funkcija
  • Naudinga širdžiai
  • Stiprina imunitetą
  • Saugiai ir efektyviai padidina EPR ir DHR kiekį organizme
  • Padeda sureguliuoti omega-6 / omega-3 balansą
  • Padidina polifenolių koncentraciją organizme, kad apsaugotų kraujo lipidus nuo oksidacinės pažaidos
  • Palaiko sveiką ir akių funkciją, kraujo trigliceridų koncentraciją, normalų kraujospūdį, normalų kalcio lygį kraujyje,  normalią kaulų, raumenų funkciją, normalią dantų būklę ir ląstelių dalijimąsi
  • Be GMO. Sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų organizmų.