Zizino „Skin Serum“ – 24 val. veikiantis serumas, skirtas veido ir kaklo odai. 

Neapsaugota oda (rankų ir veido) sensta greičiau, nei apsaugota, nes daugumai senėjimo požymių įtaką daro išoriniai veiksniai: saulės poveikis, cigarečių dūmai ir aplinkos teršalai, kurie skatina odą žalojančių laisvųjų radikalų atsiradimą. Odai įtaką daro ir vidiniai veiksniai. Esant optimaliai odos medžiagų apykaitai, žala atitaisoma ir matricos struktūra išsaugoma. Tačiau prastai maitinantis, matrica sparčiau silpnėja, lėtėja jos regeneracija. Dėl to matrica greičiau nyksta, pagreitėja smulkiųjų raukšlelių ir raukšlių atsiradimas. Odos priežiūra turėtų būti skirta senėjimo priežasčių šalinimui, taip pat matomų jo požymių mažinimui. „Zinzino Skin Serum“ visa tai daro saugodamas, atstatydamas ir stiprindamas matricą. Tai – labai veiksmingas produktas. Vis dėl to, jei jūsų mityba nėra visiškai tobula, produkto poveikis bus dar stipresnis, jei jis bus naudojamas kartu su „BalanceOil“ ir „Xtend“ – produktais, kurie maitina odą iš vidaus.

 

Pagrindiniai privalumai:

 • Mažina raukšleles ir gilias raukšles.
 • Atjaunina odą, atstatydamas užląstelinį užpildą.
 • Suteikia odai tamprumo ir elastingumo.
 • Drėkina ir švelnina odą.
 • Sutraukia poras

 

Kuo naudinga?


Apsaugo:
mažina tarpląstelinės matricos irimą

Saulė sendina odą, silpnindama ECM. Zinzino Skin Serum sudėtyje yra 4 aktyviosios medžiagos, kurios stabdo šį svarbų odos senėjimo procesą 4 skirtinguose etapuose:

 • Skvalanas
 • 1-3, 1-6 beta gliukanai
 • Tokoferoliai ir tokotrienoliai
 • Alyvuogių polifenoliai

 

Atstato: skatina matricos formavimąsi

Odos ląstelės fibroplastai stiprina ECM suformuodami naują kolageną, elastiną ir kitus mikropluošto elementus. Zinzino Skin Serum sudėtyje yra 2 veikliosios medžiagos, didinančios fibroblastų aktyvumą 2 papildomais būdais:

 • Vario heptapeptidas
 • 1-3, 1-6 beta gliukanai

Mažinant ECM daromą žalą ir stiprinant matricos atstatymą, ECM kokybė palaipsniui gerėja. Tai suteikia išvaizdai jaunumo.

Stiprina: gerina matricos struktūrą

Stiprinant ECM, oda drėkinama ir išlyginama, didinamas jos elastingumas ir stiprumas, o tai sumažina smulkiąsias raukšleles ir raukšlių atsiradimą. Atstatymas užtrunka, tad serume yra 2 greito ilgalaikio poveikio komponentai, kurie pagreitina šį procesą:

 • Medetkos (priešuždegiminė medžiaga)
 • Hialurono rūgštis (drėkinanti medžiaga)

 

Tarpląstelinė matrica

Žmogaus oda yra sudaryta iš trijų pagrindinių audinio sluoksnių: epidermio, dermos ir hipodermio. Tarpląstelinė matrica (ECM) – smulkus mikropluoštas – sudaryta iš tokių junginių, kaip kolagenas, elastinas ir hialurono rūgštis. Epidermio ir dermos sluoksniuose esanti ECM suteikia odai tamprumo ir elastingumo. Kaip minėta, Zinzino Skin Serum sudedamosios dalys yra nukreiptos į abiejuose sluoksniuose esančią ECM.

Auksinis švytėjimas

Zinzino Skin Serum yra beta karoteno – natūralios daugumos vaisių ir daržovių spalvos. Pakartotinis serumo naudojimas sukuria subtilų auksinį švytėjimą – sveiką ir patrauklų rausvumą, siejamą su sveika mityba.

Kitos sudėtinės dalys:

„Skin Serum“ sudėtyje yra ir kitų svarbių medžiagų: taukmedžio sviesto (riešutų riebalų) ir Helianthus annuus (paprastųjų saulėgrąžų) aliejaus, kurie pasižymi puikiomis drėkinamosiomis savybėmis. Serume taip pat yra jūros dumblių, kurie ne tik drėkina, bet ir suteikia apsaugą nuo ultravioletinių spindulių. Į sudėtį įtraukėme ir mineralinio molio sepiolito dėl jo antiseptinių ir odos gydomųjų savybių, o Avena Sativa, avižų ekstrakto – dėl savybės nuraminti sudirgusią odą. Be to, serume yra betaino, kuris palaiko vandens balansą ląstelėse ir turi priešuždegiminių savybių.

Ar Zizino Skin Serum sudėtyje yrakvapiųjų medžiagų ir parabenų?

Zinzino Skin Serum sudėtyje nėra kvapiųjų medžiagų. Jo silpną neutralų kvapą suteikia natūralios aktyviosios medžiagos (pvz., beta gliukanai). Dėl šios priežasties serumas neužgožia kitų kvapiųjų medžiagų ar kvepalų. „Skin Serum“ sudėtyje taip pat nėra parabenų.

Patvirtinta VEGANŲ BENDRUOMENĖS (THE VEGAN SOCIETY) !

Talpa: 50ml