Paslaugos > Figūros korekcija

Celiulito naikinimas ir kūno modeliavimo procedūra


Celiulito naikinimas ir kūno modeliavimo procedūra Syneron & Candela kompanijos aparatu VelaSmooth.

Neginčytinas VelaSmooth aparato privalumas!

Celiulito naikinimas ir kūno modeliavimo procedūra atliekama naudojant VelaSmooth aparatą, be pašalinio efekto galima pasiekti neįtikėtinų rezultatų kovojant su celiulitu. Celiulito požymiai ryškiai sumažėja net po vieno kurso, o visos kitos tolesnės procedūros formuoja gražią figūrą.

Puikus derinys: infraraudonieji spinduliai, radijo bangų energija ir vakuuminis masažas!

Kaip veikia VelaSmooth aparatas?

VelaSmooth aparato veikimas pagristas ELOS technologija. ELOS technologija, tai elekto-optiniu sinergizmo aktyvavimo principu sukurtos sistemos. ELOS technologija, šiuo metu yra naujausias mokslinis pasiekimas, sėkmingai taikomas be plastinių operacijų, liposakcijos, koreguojant figūrą. Korekcijos principas VelaSmooth aparatu pagrįstas ne tik celiulito gydymas, celiulito naikinimas ir kūno modeliavimas, bet ir odos atjauninimas. Mes aktyvuojame fibroblastus, sustipriname elastino, kolageno ir glikozaminglikanų sintezę, pageriname mikrocirkuliaciją ir limfodrenažą.
Celiulito naikinimo ir kūno modeliavimo rezultatas stulbinamas - oda atjaunėja, tampa stangresnė.  Syneron & Candela kompanijos gaminami aparatai neturi lygių pasaulinėje praktikoje. VelaSmooth aparato poveikis susideda net iš keturių visiškai nekenksmingų poveikių organizmui. Taigi infraraudonieji spinduliai pašildo odos paviršių iki reikiamos temperatūros, o radijo bangų energija padeda šilumai prasiskverbti dar giliau. Tuo metu specialus pulsuojantis vakuumas lygina odą, sukeldamas gausesnį kraujo pritekėjimą į jungiamąjį audinį, o spiralinių masažuoklių sukiniai paskirsto tarpląstelinį skystį po limfinius takus. Rezultatas akivaizdus: daromas išskirtinis poveikis odai ir raumeniniui audiniui bei atstatoma ląstelių struktūra.

VelaSmooth aparatas sugeba visiškai pakeisti Jūsų kūną. Įsitikinta, kad vykdant bendrą sveikatingumo programą šio aparato gydomasis poveikis išlieka ilgą laiką.


 

Kūno modeliavimo ir celiulito gydymo procedūra VelaSmooth aparatu Kaina
Rankos 29 Eur
Pilvas 29 Eur
Nugara 29 Eur
Sėdmenys 29 Eur
Šlaunys 29 Eur